Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

PПрислужники Порошенка «Партія НЕпростих людей» «просто заплуталась»: мітинг організували, а мораторій на підвищення тарифів заблокували


28

«Партія НЕпростих людей» на чолі з Сергієм Капліним впевнено продовжує підтверджувати статус виключно популістської та лакейської партії. «НЕпрості» привели на мітинг до обласної ради далеко «непростих людей» із гучними гаслами «Зупиніть тарифний голокост», потім самі ж за півгодини зняли з порядку денного проект рішення про вимогу щодо запровадження мораторію на підвищення тарифів. Таким чином, у котрий раз підтверджуючи те, що партія пана Капліна є не що іншим, як банальною ширмою «Бізнес Проекту Порошенка», і не має права приймати будь-які рішення попри волі «справжнього хазяїна». Зрив «Партією НЕпростих людей» питання про прийняття мораторію говорить про те, що насправді «НЕпрості» виступають за підвищення тарифів, дешево імітуючи «бурну опозиційну діяльність». Можливо, рішення про встановлення мораторію могло б не мати юридичного ефекту, але його прийняття, безумовно, продемонструвало б тверду політичну волю та висловило б чітку позицію Полтавщини щодо категоричного непогодження та засудження ганебної діючої тарифної політики нинішньої влади. Натомість «плутанина» у позиції щодо тарифів, не заважає цій «НЕпростій партії» цинічно визначитися з позицією щодо наживи на найбільш незахищених верствах населення, хворих, інвалідах та пенсіонерах. Так, дорвавшись до посади директора «Полтавафарм» простий депутат, керівник «НЕпростої» фракції Валерій Прядко з моменту свого призначення вже встиг у середньому на 30% підняти ціни на ліки. За інформацією «Останнього Бастіону», знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн. станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн. (зростання вартості на 31%). Вартість на «Трамадол» зросла з 35.27 грн. до 41.68 грн. (зростання вартості на 18%). Таблетки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн. до 10.48 (на 21.7%). Принагідно, встановили собі заробітні плати, про які прості люди не можуть і мріяти. Так, заступник Прядка отримує «жалованіє» у розмірі 16 тис. грн. Це без преміальних, з ними - більше 30 тис. грн. Свою ж зарплату Валерій Прядко тримає у секреті. Також не відстає від «непростої» партійної виконавчої дисципліни і екс-кандидат у народні депутати по 151 округу, голова паливно-енергетичної комісії Сергій Мамоян, який намагався ввести в оману депутатів обласної ради, «підготувавши» сумнівні рішення з метою надання «Укргазвидобуванню» такого очікуваного дозволу на видобуток полтавських надр. Можна легко здогадуватися, хто фінансував виборчу кампанію Мамояна, так щедро і просто засіваючи округ.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}