Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PПід Полтавою можна відпочити у заповідній зоні та напитися найчистішої води в Україні з природного джерела


28

За 15 кілометрів від Полтави, за селом Безручки, знаходиться база відпочинку «Роднік», де можна відпочити біля лісового озера серед сторічних дубів та вільхи і попити найчистішої в Україні джерельної води.

 

 

База відпочинку славиться чистою та найсмачнішою джерельною водою, за якою спеціально приїжджають з міста. Власники бази щороку відправляють воду на перевірку до санепідемстанції, мають відповідні сертифікати, які свідчать про проведені дослідження та підтверджують якість питної води.

 

 

Розрахована база на відпочинок, як для сімейних пар, які бажають тиші, природи та комфорту, так і для молодих компаній, що прагнуть креативу. А для святкування урочистих подій є банкетна зала, яка вміщає до 50 чоловік.

Будинок на березі озера містить 6 номерів сімейного типу з окремими входами (вартість такого номера - 1000грн на добу).

З 1 серпня ціни уточнюйте за телефоном: (097) 070-86-61; (050) 683-88-17

 

 

На подвір’ї  в окремій зоні на березі озера розташован трейлер з прилаштованою бесідкою, де можуть розміщуватися компанії до 10-и чоловік (в середині трейлеру -  4 спальних місця). «Там молодь полюбляє покурити кальян та відпочити. Він коштує 800 грн за добу», - розповіла власниця бази.

 

 

Також на території «Роднік» є три мангальні зони, де можна приготувати смачний шашлик з кашею та посидіти компанією за столиками.

Стояти за плитою відпочиваючим не доведеться – є кухня та кухарі, які нагодують українськими домашніми стравами зранку, в обід та ввечері.

«Що замовляють по меню, те і готуємо, тому вартість може бути різною», - каже власниця.

 

 

Про різноманіття розваг та відпочинку також не забули – є місця для риболовлі, гри у настільний теніс, на пісочному пляжі розташовані  шезлонги. Вода в лісовому озері дзеркальна та прозора. На березі також можна потренуватись на величезній боксерській груші, по озеру поплавати на човні чи катамарані. Для дітей облаштовані серед сторічних дубів гойдалки. Також є швидкісний інтернет.

 

 

Проте, це ще не всі сюрпризи, яких слід очікувати відвідувачам бази відпочинку «Роднік» – власники кажуть, що ця місцина окрім розкішної флори, ще багата і на різноманітну фауну – з ранку можна побачити, якщо не галасувати, зайчиків чи лисок.

 

 

 

Телефонуйте:

(097) 070-86-61; (050) 683-88-17

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}