Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Чому полтавському судді "Х-фактору" не подобається "Океан Ельзи"


25

Серед оновленого складу жюрі 7-го сезону "Х-фактор" є і співак Андрій Данилко, родом з Полтави. Днями в інтернеті зявилося відео зі старту зйомок кастингів шоу. Viva поспілкувалась з Андрієм і дізналась, як це бути суддею шоу та чому йому не подобається "Океан Ельзи".

 

- Андрій, як вам сидиться на місці Сосєдова?
А це його стілець?
- Так.
А ось і ні, це новий стілець. СТБ купив нові стільці, щоб не було чужої аури.
- «Х-фактор» - це новий досвід для вас. Розкажіть про свої враження від проекту.
Поки складно сказати, тому що пройшло всього кілька днів зйомок. Звичайно, це не просто. Мені здається, я поки вибиваюся із загального ансамблю. Але тільки через те, що погано себе почуваю.
- В якому сенсі? Психологічному чи фізичному?
Для того щоб сидіти в журі, потрібно бути відпочив, мати чіткий чистий розум, бути іронічним, бути в куражі. А коли ти то на каву, то ще на чому-небудь ... Ой, зараз ви напишіть, на чому я (сміється).
- Я поки що не розумію, на чому ви.
Якщо чесно, то я себе погано почуваю. У мене порушення робочого графіка. Приходити на зйомки на 9 ранку - це взагалі не мій час. До того ж, ще сідати і щось коментувати.
- І критикувати. До речі, я помітила, що ви багато критикуєте.
Хіба я не справедливо це роблю?
- Ви, напевно, помітили, як зал реагує на ваші слова.
Вже на кого на кого, а на зал я не реагую. Там спрацьовує колективна думка, а не індивідуальне. І, до речі, я дивлюся не на конкретну виступ учасника, а на те, що з цією людиною робити далі.
- Деяким учасникам кастингу, які, наприклад, виконували пісню В'ячеслава Добриніна, ви говорили «Так». Тобто ви знаєте, що з ними робити далі?
Але тільки з урахуванням того, що інші судді скажуть «Ні». Це ж шоу, ви розумієте. Іноді людині навіть одне «Так» приємно.
- Андрій, а чому ви так не любите «Океан Ельзи»?
З тієї ж причини, по якій Костя Меладзе не любить Бейонсе. Тому що кожна третя людина або група весь час співають цей репертуар, його занадто багато. Сам Славко Вакарчук і «Океан Ельзи» тут ні при чому. Бувають такі періоди, і я пам'ятаю це по собі, коли в 2003-2004 роках величезною популярністю користувався персонаж Вєрка Сердючка. Постійні повтори по телебаченню, мюзикли, новорічні вогники ... Таке враження, що ти всюди. І від цього ніяк не позбутися. Здається, що у тебе немає почуття міри. А треба з'являтися перед публікою дуже дозовано, особливо в нашому випадку, адже Вєрка Сердючка - персонаж виключно для свят. Він не може бути кожен день. Саме тому, коли люди весь час виконують певні пісні «Океану Ельзи» і намагаються наслідувати оригінал, то мені це не подобається.
- Пісні Вєрки Сердючки виконували на кастингах «Х-фактора-7»?
Сердючка - це не той виконавець, пісні якого співають на конкурсах або кастингах. Це ж пісні настрою. Хоча не виключаю, що можуть знайтися й такі люди, які заспівають мої пісні добре. Але зараз інші тенденції. Багато співають Адель - вона взагалі лідер кастингів. Ще, звичайно, користуються попитом Бейонсе, «Океан Ельзи», Бруно Марс.
- Багато фріків приходять в 7-му сезоні?
Дуже мало, і слава богу. І не всіх з них, до речі, можна назвати фриками як такими. Іноді мені зовсім не зрозуміло, навіщо люди приходять, ніби не знають, що це покажуть по телевізору. А потім їм ще належить виходити на вулицю, дивитися в очі сусідам і ніяково себе почувати.
- До речі, кому ще з зірок пропонували стати суддями в цьому сезоні «Х-фактора»?
Була справжня епопея з відбором суддів. Хотілося, щоб всі члени журі були абсолютно різними. Так і вийшло - Костя, Антон, Юля і я - всі різні. Я не буду називати інших претендентів на місце суддів. Що стосується моєї участі, то керівництво каналу СТБ спочатку було впевнене в тому, що я повинен бути в журі.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}