Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Через блискавку бюджет Полтави зменшився на понад 1 млн грн (ВІДЕО)


22


Сьогодні депутати на сесії Полтавської міськради виділили з бюджету понад 1 млн грн на ремонт даху багатоповерхівки, в яку днями влучила блискавка.


Нагадаємо, 18 липня через удар блискавки спалахнув дах 5-поверхового будинку на Першотравневому проспекті, 13-А. Внаслідок чого вигоріло 500 кв.м. покрівлі, згоріла одна квартира на 5-му поверсі та чимало інших постраждали від дощу та полум’я.


Мер Полтави Олександр Мамай зазначив, що місто виділило кошти, не зважаючи на те, що будинок знаходиться на балансі ОСББ.


«Мені приємно, що депутати були єдині, і якщо у нас в місті виникає проблема (не зважаючи на те, чи це кооперативний будинок, чи ОСББ) - ця проблема повинна бути всього міста. Сьогодні депутати єдино проголосували за виділення коштів», - розповів Мамай.


Також депутати не забули й про квартиру, яка в наслідок пожежі повністю згоріла:
«Власник квартири приніс розрахунки. Там понад 185 тис. грн. Сьогодні будуть виділені кошти на ремонт цієї квартири», - доповнив очільник Полтави.


Також зазначив, що планують допомогти через програму «Турбота» й всім іншим мешканцям пошкодженого будинку, хто звертатиметься до них за допомогою.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}