Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Як Решетилівка зустрічала хресну ходу з Донбасу (ФОТО)


14

Всеукраїнський Хресний хід миру, любові і молитви за Україну, який розпочала 3 липня Українська Православна Церква Московського патріархату зі Свято-Успенської Святогірської лаври 14 липня дійшов до Решетилівки.

 

Близько сотні прочан автобусами підвезли до Свято-Миколаївської церкви, що в центрі селища. Туди ж привезли і чудотворну Святогірську ікону, яка супроводжує хресну ходу. На церковному подвір’ї зібралися віряни з Решетилівщини, які на колінах зустрічали ікону, а потім кожен мав змогу до неї прикластися, помолитися і попросити зцілення від фізичного і душевного болю.

 

Священнослужителі багатьох церков спільно відслужили урочисту службу, по завершенню якої на учасників хресного ходу чекала смачна трапеза. Далі прочани з молитвами пройшли центром селища, вулицею Івана Франка в бік автошляху Київ-Харків, де продовжать свій шлях до столиці, а 27 липня з’єднаються з хресною ходою, яка вирушила 9 липня з зі Свято-Успенської Почаївської лаври і прочитають спільну молитву за мир, добро і спокій в Україні.

 

Секретар Полтавської єпархії протоієрей Михайло Волощук про мету хресної ходи сказав так:

 

«Ми хочемо об’єднати людей в молитві за мир у нашій країні, за примноження добра і любові в Україні. Два роки в Україні іде війна і ллється людська кров і всім вже хочеться, щоб вона припинилась, щоб ми жили не боячись того, що завтра буде в країні і щоб ми могли вірити у мирне і стабільне майбутнє, радіти мирному небу над головою. Ця хода проходить через Полтавську єпархію і у всіх містах, де вона буде зупинятися ми будемо спільно молитися і сподіватимемося, що Господь нашу молитву про мир і єдність таки почує».


редактор Решетилівського районного радіо "Вісник Решетилівщини" Ірина Гредасова
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}