Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Чи стане доступнішою Полтавська міськрада людям з інвалідністю


14

На засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до інфраструктури міста при виконавчому комітеті Полтавської міської ради визначилися з об’єктами, які необхідно обладнати безперешкодним доступом людям з інвалідністю.

 

Ми вже інформували, що у перелік внесли 17 об’єктів, серед них закладів охорони здоров'я - 8, спортивних закладів - 6, один освітній заклад та багатоквартирний житловий будинок. До цього списку також внесли ще такі об’єкти: 

  • -спеціальна школа №40 по пров.Космічному7,
  • -відділенням АТ Ощадбанку на вул. Європейській,38
  • -кв.51 в житловому будинку по пров.Хорольському,5а, де мешкає дитина з інвалідністю.

«До того реєстру додали також школу №40 для дітей з вадами зору. У цій школі навчаються 73 інваліди, серед яких близько десятка інвалідів з проблемами опорно-рухового апарату, а інші - інваліди по зору та інших нозологій», - зазначила полтавська громадська активістка Вікторія Родічева.

 

Крім того, на засіданні обговорили заходи щодо покращення стану доступності будівлі міської ради. Зокрема, обладнання туалету для людей з обмеженими можливостями, облаштування позначок для людей із вадами зору. Також виникло питання щодо вирішення доступності 2-го поверху будівлі міської ради та території навколо неї. Усі заходи і способи реалізації будуть визначатися робочою групою в робочому порядку.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}