Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Чи стане доступнішою Полтавська міськрада людям з інвалідністю


14

На засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до інфраструктури міста при виконавчому комітеті Полтавської міської ради визначилися з об’єктами, які необхідно обладнати безперешкодним доступом людям з інвалідністю.

 

Ми вже інформували, що у перелік внесли 17 об’єктів, серед них закладів охорони здоров'я - 8, спортивних закладів - 6, один освітній заклад та багатоквартирний житловий будинок. До цього списку також внесли ще такі об’єкти: 

  • -спеціальна школа №40 по пров.Космічному7,
  • -відділенням АТ Ощадбанку на вул. Європейській,38
  • -кв.51 в житловому будинку по пров.Хорольському,5а, де мешкає дитина з інвалідністю.

«До того реєстру додали також школу №40 для дітей з вадами зору. У цій школі навчаються 73 інваліди, серед яких близько десятка інвалідів з проблемами опорно-рухового апарату, а інші - інваліди по зору та інших нозологій», - зазначила полтавська громадська активістка Вікторія Родічева.

 

Крім того, на засіданні обговорили заходи щодо покращення стану доступності будівлі міської ради. Зокрема, обладнання туалету для людей з обмеженими можливостями, облаштування позначок для людей із вадами зору. Також виникло питання щодо вирішення доступності 2-го поверху будівлі міської ради та території навколо неї. Усі заходи і способи реалізації будуть визначатися робочою групою в робочому порядку.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}