Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві з’явилася електронна книга про видатного письменника з Полтавщини


13
13
13

Сьогодні у стінах літературної вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського  влаштували зустріч з письменником, журналістом та краєзнавцем, родом з Лубенського району, Олексієм Неживим.

 

Він представив свою книгу про видатного письменника з Полтавщини Григора Тютюнника «Уклін рідній землі полтавській», а також електронне видання «Григір Тютюнник: мить і вічність».

 

«На сьогодні цього видання поки що немає у бібліотеці, але воно буде. Воно відкривається легко, дуже доступно, в будь-якому форматі. Будь-хто на ноутбуці можна його відкрити. Але це не книга. Бо там є і відео, і текстовий матеріал, а також матеріали досліджень, які вперше проводив автор», - зазначила провідний бібліотекар відділу соціокультурної дільяності Галина Вовченко.

 

Олексій Неживий пояснив, чому Григір Тютюнник у наш час все ще залишається автором, якого читають, навіть у шкільному віці.

 

«У шкільному вивченні постать Григора Тютюнника посідає значне місце. Якщо кількісно – це другий після Тараса Шевченка. Я один з авторів нової шкільної програми з української літератури. Тому можу сказати що Григора Тютюнника вивчають у 5-му класі - «Дивак», 8-му - «Облога» і 11-ий – «Три зозулі з поклоном», - розповів Олексій Неживий.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}