Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві з’явилася електронна книга про видатного письменника з Полтавщини


13
13
13

Сьогодні у стінах літературної вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського  влаштували зустріч з письменником, журналістом та краєзнавцем, родом з Лубенського району, Олексієм Неживим.

 

Він представив свою книгу про видатного письменника з Полтавщини Григора Тютюнника «Уклін рідній землі полтавській», а також електронне видання «Григір Тютюнник: мить і вічність».

 

«На сьогодні цього видання поки що немає у бібліотеці, але воно буде. Воно відкривається легко, дуже доступно, в будь-якому форматі. Будь-хто на ноутбуці можна його відкрити. Але це не книга. Бо там є і відео, і текстовий матеріал, а також матеріали досліджень, які вперше проводив автор», - зазначила провідний бібліотекар відділу соціокультурної дільяності Галина Вовченко.

 

Олексій Неживий пояснив, чому Григір Тютюнник у наш час все ще залишається автором, якого читають, навіть у шкільному віці.

 

«У шкільному вивченні постать Григора Тютюнника посідає значне місце. Якщо кількісно – це другий після Тараса Шевченка. Я один з авторів нової шкільної програми з української літератури. Тому можу сказати що Григора Тютюнника вивчають у 5-му класі - «Дивак», 8-му - «Облога» і 11-ий – «Три зозулі з поклоном», - розповів Олексій Неживий.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}