Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Депутати Полтавської міськради відтепер голосуватимуть по-новому


12

На найближчій сесії Полтавської  міської ради, яка відбудеться у наступну п’ятницю, 22 липня, депутати зможуть голосувати за винесені рішення за допомогою електронної системи. Раніше це відбувалося поіменним голосуванням.

 

Про це відповідний пост написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат міської ради Вадим Ямщиков. Тепер депутати голосуватимуть за допомогою картки.

На попередній сесії, 16 червня, Полтавський міський голова Олександр Мамай зазначив, що з тодішнього понеділка, 20 червня, почнеться встановлення електронної системи.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}