Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PБіля Полтави можна відпочити серед дубів у затишних номерах за 300 грн з триразовим харчуванням


28

Лише за 300 грн на добу можна замовити номер з усіма зручностями під Полтавою в ресторанно-готельному комплексі для відпочинку «Зелена Діброва». У цю вартість, крім комфортного проживання, входить ще й триразове харчування, яким славиться назване туристичне місце.

 

 

Кухня поєднала різні культури – від їжі з тандиру до українських вареників

Кухня в "Зеленій Діброві" різноманітна та поєднала в собі армянську та, звісно, українську кухню.

Крім класичного шашлика ще можуть приготувати страви на тандирі.

«Добу маринуємо барана, свиню або індика, потім ціляком підвішуємо, а знизу розміщуємо рис чи картоплю… Туди все капає з м’яса під час приготування, далі заливаємо бульйоном, і виходить незрівнянно – абсолютно інший смак, ніж приготувати це на плиті», - розповідає власник комплексу Самвел.

 

 

Комфортний відпочинок на природі у бесідках між висотних дубів  можна змінити на облаштовані різними стилями зали. Таких три:

велика (на 100 людей)

середня (на 40 людей)

 

й мала (вміщає 30 осіб)

 

 

і їх зазвичай замовляють для відзначення різних дат. Зал в українському стилі, має популярність найбільшу, робить висновки тамтешня кухарка Олена.

«Його замовляють найчастіше. Тут справді особливо затишно. На стінах не просто декор – це все подарунки. Тарілки ручної роботи, портрет Тараса Шевченка, вишитий чорно-білими нитками…»

 

Для проживання – номери на різні смаки й можливості

Проживати можна, як в люксових і напівлюксових номерах з усіма зручностями, так і в окремому будинку, де є 2 спальні, гостинна, холодильник, кондиціонер, санвузол. Ціна за добу з триразовим харчуванням в "Зеленій Діброві" сягає від 300 грн за людину.

«Прибираємо номери кожні три дні, можемо доставляти їжу в помешкання та будинки (за бажанням). Буває, що приїздять до нас зі своїми продуктами і хочуть готувати самостійно. Для цього ми надаємо умови», - розповіла покоївка комплексу.

 

Позитивних емоцій відпочинкові додають лебеді, качки та декоративні кури

Затишну інфраструктуру ресторанно-готельного комплексу гармонійно доповнюють живі птахи. Це пара білих лебедів, сімейство качок та різноманітні декоративні кури.

«У качок нині з’явилося потомство, то вони його ретельно оберігають від лебедів, оскільки проживають на одному з ними озері. Хоча у лебедів немає й на думці робити щось зле, але такий уже рефлекс захисний спрацьовує, - каже кухарка Олена та додає, що мініатюрні декоративні кури украй популярні не лише серед відвідувачів "Зеленої Діброви", а й з-поміж місцевого населення. - До нас люди з села йдуть подивитись на курей, бо в господарстві домашні  - не такі».

 

Вікові дуби демонструють стать та охоплюють свіжим повітрям територію комплексу

Вікові дуби, в які занурилась "Зелена Діброва", добре очищають повітря, виділяючи фітонциди. Профільтрована зеленню свіжість відчувається одразу.

Працівниця комплексу Олена говорить, що цікаво дивитися на ці дерева навесні.

«Навесні цікаво спостерігати  за дубами, бо видно, як вони поділяються на «чоловіків» і «жінок». Так, першими розпускаються дерева жіночої статі, а «сильна половина» при цьому стоїть зовсім гола – досить потішна картина».

 

А ще працівники «Зеленої Діброви» не приховують, що власник ресторанно-готельного комплексу не лише надає послуги відпочивальникам, а забезпечує прихистком переселенців, яким нікуди йти та й просто допомагає тим, хто цього потребує. До речі, працівники комплексу мають на його території житло, аби не добиратися подекуди додому затемна.

 

Телефонуйте:

(096) 500-09-06; (066) 807-81-88

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}