Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

На Полтавщині зніматимуть фільм про українського письменника


12

Кінорежисери Мирослав Слабошпицький («Плем’я») і Володимир Тихий («Зелена Кофта», «Вавілон 13») об’єдналися задля продюсування документального фільму з робочою назвою «Олесь Ульяненко: без цензури».

 

Про це повідомляє "ЛітАкцент".

 

Документальний фільм – про долю «першого офіційно забороненого письменника незалежної України», з яким Слабошпицького і Тихого пов’язували дружні стосунки.

 

Зйомки відбудуться у Києві, Хоролі, Лос-Анджелесі. У фільмі використають архівні зйомки письменника, які тривалий час збирали автори фільму.

 

Кінорежисер Мирослав Слабошпицький виступав упорядником посмертних книжок «Олесь Ульяненко: без цензури» та співупорядником «Яйця Динозавра».

 

Володимир Тихий написав разом з Ульяненком сценарій – адаптацію роману Ульяненка «Сталінка», але фільм не було знято.

Деталі проекту поки не розголошують. Орієнтовний реліз фільму – 2017 рік.

 

Олесь Ульяненко (справжнє ім’я – Олександр Ульянов) (1962–2010), народився у Хоролі на Полтавщині. Був шаманом в Якутії, закінчив Лубенське медичне училище і морську школу в Миколаєві, служив у радянських десантних військах у Німеччині й Афганістані. Роман «Сталінка» приніс йому славу «найрадикальнішого і найжорсткішого українського прозаїка». Проте пізніше отримав Малу Шевченківську премію і був включений в програму загальноосвітніх шкіл і вишів. А роман «Жінка його мрії»був визнаний порнографічним.

 

Нагадаємо, у Чехії переклали його кримінальну драму.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}