Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтавському кадетському корпусі побував випускник, який закінчив його 20 років тому (ВІДЕО)


11

Днями в одній із соцмереж з’явилося вражаюче відео, на якому видно, що випускник Полтавського вищого зенітного ракетного командного училища (ПВЗРКУ) 1991-го року Е.Кобзарь відвідав напівзруйнований навчальний заклад.

 

Здивування випускника немає меж – він шокований, коли побачив, у що перетворився заклад, де він навчався більше 20 років тому.

«Завжди було цікаво почути розповідь людини, яка вчилася в артучилищі або була пов'язана з ним будь-яким іншим чином. У найкращому разі - щоб така людина провела екскурсію по будівлі. Поки таку можливість ми маємо тільки віртуально. Пропоную вашій увазі невеличке відео, зняте 3 липня 2011 року випускником ПВЗРККУ імені Ватутіна Е. Кобзарем, який приїхав до Полтави на 20-річчя випуску з цього закладу», - йдеться у повідомленні.

 

Переглянути відео можна ВКонтакте або на каналі Youtube.

 

Основна територія ПВЗРККУ розташовувалася в комплексі будівель колишнього Полтавського кадетського корпусу в центральній частині Полтави, який складає частину єдиного архітектурного ансамблю Круглої площі. Головний будинок зведено у 1835—1840 роках в стилі пізнього класицизму за проектом архітектора М. І. Бонч-Бруєвича. Це найбільший будинок серед споруд ансамблю площі (довжина головного фасаду — 132 метри).

На території, де пізніше розміщалося училище з 1840 по 1919 рік знаходився Петровський Полтавський кадетський корпус, потім, у 1920 році у будинку розмістилася піхотна школа, в якій у 1920—1922 роках навчався майбутній радянський воєначальник, генерал армії, Герой Радянського Союзу Микола Федорович Ватутін. Влітку 1958 року в комплексі будівель розташоване Полтавське зенітне артилерійське Червонопрапорне командне училище (ПЗАКУ).

 

Нагадаємо, показали, якими були кадети Полтави 140 років тому.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}