Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Сотні полтавців «кинули» на вікнах - коментарі юристів (ВІДЕО)


07

 

На Полтавщині посипались сотнями заяви в правоохоронні органи від ошуканих людей, які сплатили певним фірмам гроші за нові вікна, проте їх установки так і не дочекалися.

Спритні підприємці просто розчинилися, як наче їх і не було. Одна з таких обдурених – пенсіонерка Любов Дем’янівна з  села Терентіївка, що під Полтавою. Жінка просить не називати її прізвище та нарікає:

«У минулому році, в листопаді, я замовила одне вікно розміром 120 на 140, але воно привезене не було. Взяла кредит у банку і виплачую. Коштує воно 2 тис. 900 грн. А фірма, в яку я їздила і складала договір, взагалі я не знаю, де вона зараз. Телефонувала не один раз – не обзиваються по тих номерах, які дали в договорі. Замовляла на вул. Панянки, 75 у Полтаві. Перший раз я їздила в грудні – сказали привезем, а в січні я поїхала, то їх уже там не було. Я взяла кредит, і його їм перерахував банк. Тож кредит я досі погашаю, а вікон немає. Потім вирішила поїхати в поліцію, щоб, як шахраїв, їх притягли до відповідальності. Там мені підказали, що є такий центр (авт.: Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги), куди можна звернутися», - розповіла Любов Дем’янівна та додала, що так само постраждала і її кума Світлана Вікторівна, але ще на більшу суму – 5 тис. грн.

Адвокат системи безоплатної правової допомоги Роман Чередник зміг захистити інтереси пенсіонерки. Довів, що справді підприємцем-виконавцем було допущене істотне порушення умов договору. Договір розірвали та стягли з ФОП гроші на користь клієнта.

Таких ошуканих, як Любов Дем’янівна, на Полтавщині сотні, розповів адвокат Роман Чередник. За його словами найбільше жертв  серед людей похилого віку, до яких легше потрапити в довіру.

 «Є така інформація, що це вже 4 сотні людей, ошуканих на Полтавщині, звернулися до поліції», - стверджує адвокат.  

Загалом же правознавець застерігає, що потрапивши в ряди ошуканих не завжди є шанс повернути втрачені гроші. Тому краще не допустити цього.

«Я хочу наголосити на тому, що в даному випадку ми маємо справу з шахрайством. Тож не факт, що після завершення кримінального провадження та ухвалення рішення суду люди швидко і в повному обсязі отримають гроші. Адже, коли особа готує якийсь обман, то робить це не для того, щоб потім «зароблене» комусь віддати. Тож краще цього обману не допустити , аніж потім пожинати наслідки Перед укладанням договору варто ретельно перевіряти надійність фірм – час їхнього перебування на ринку, знайомитися з відгуками людей, які вже замовляли у тих фірмах продукцію, добре перевіряти документи», - вважає адвокат.

 

 


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}