Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

"Тимчасовий охоронець" у Полтавській міськраді нахамив жінці з інвалідністю (ВІДЕО)


30

Днями у Полтаві було помічено, як жінка, хвора на церебральний параліч, спускалась сходами вниз з центрального входу Полтавської міської ради. Про те, що поблизу підземного переходу у міській раді є ліфт для маломобільних груп населення, багато хто не знає. До того ж охоронець міської ради вийшов не допомогти, а навпаки, нахамив жінці і сказав, що ліфт призначений лише для інвалідів-візочників.

 

З цим звернулась до журналістів «ВПолтаві» заступник голови обласного комітету доступності Ірина Твердохліб, яка випадково стала свідком інциденту і була обурена.

 

«Охоронець, який вийшов до жінки не допоміг їй, а навпаки, дав зрозуміти, що ліфт для неї не призначений. «Ви бачили, хто там зображений? Там людина на колясці», - передає слова охоронця Ірина Твердохліб.

 

Сьогодні начальник охорони у міськраді пояснив, що це поодинокий випадок - зазвичай допомагають всім полтавцям, які не можуть самостійно дістатися першого поверху і вчорашній охоронець зовсім тут не працює, він тимчасово підміняв працівника охорони.

 

«Ми завжди допомагаємо маломобільним полтавцям. Можливо, не завжди почуємо, що є сигнал ліфта, бо пост охорони знаходиться задалеко», - прокоментував начальник охорони міськвиконкому.

 

Тим часом Ірина Твердохліб говорить, що ліфт необхідно вдосконалити. Наприклад, якщо вона викликає ліфт з вулиці, то не знає, почули її чи ні – відсутній будь-який сигнал. А також на довідковому посту у міськраді немає жодної таблички, яка б інформувала полтавців про існування такого ліфту.

 

Детальніше у відео.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}