Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Назвали найбагатших та найбідніших чиновників у Полтавській ОДА


28


З великим відривом титул «найбагатшого» в Полтавській ОДА здобув Андрій Пісоцький - з результатом 1,9 млн грн. При цьому зарплатня у першого заступника голови облдержадміністрації — лише 73 тисячі, в основному прибутки були від продажу майна — 1,8 млн грн. Сім’я Пісоцьких володіє 2-ма квартирами та будинком, а їздять — на авто марки «Lexus» 2012 року випуску. Свої доходи Андрій Анатолійович не поспішає нести в банк: на рахунку у нього лише 75 тисяч грн.

Про це повідомили  представники руху проти політичної корупції «Під контролем» проаналізувавши декларації перших посадових осіб Полтави та області.


Голова ОДА Валерій Головко за 2015 рік отримав 916 тисяч доходів. За цим показником він далеко попереду голів міської та обласної рад. З цих коштів більшість — відсотки від депозиту, продаж майна та пенсія. У родини Головків — земельна ділянка на 2 тис м2, дві квартири і дача. Крім цього, у Валерія Анатолійовича 2 авто: «LandRover» 2014та «Peugeot» 2013 років. Останню він купив у 2015 році всього за 150 тисяч гривень. Також у губернатора є причіп і несправний гідроцикл. У дружини Світлани також два авта: «ВАЗ» та «LandRover». Доповнює автопарк Головків старий автобус фірми «Setra» 1996 року випуску. Губернатор заощаджує в банку понад 7 мільйонів грн., тоді як його дружина у цінних паперах — 283 тис. гривень.


Заступник голови ОДА з питань ЖКГ Олег Пругло порівняно зі своїми колегами отримав небагато доходів: 188 тисяч гривень у формі зарплатні та пенсії. Родина Пруглів володіє 3-ма земельними ділянками загальною площею 2,6 тисячі м2, 3-ма квартирами і гаражем площею 30 м2, де Олег Євгенович вміщає вісім легкових авто та причіп. Мабуть, перлиною його автопарку можна назвати три раритетні авта, серед яких «Москвич» 1953 року.


Задекларовані доходи начальника управління ЖКГ Едуарда Реви можна назвати типовими для посадовця його рангу — 73 тисячі грн. Утім, він також володіє земельною ділянкою площею 780 м2, могутнім позашляховиком «MitsubishiL200», човном «Крим-М» та причіпом.
Звання «найскромнішого» в ОДА заслужив начальник управління містобудування та архітектури Олександр Панков. У 2015 році він заробив 61,5 тисячі грн. і задекларував 1 квартиру. На рахунках в «Ощадбанку» Панков зберігає трохи більше 1 тисячі грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}