Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Учні та батьки полтавської школи вигуками на сесії вимагали повернення директора (ВІДЕО)


16

На сьогоднішню сесію Полтавської міської ради прийшли батьки та учні Полтавської спеціалізованої школи I-III ступенів з вимогою повернути директора Євгенія Романова, якого на початку червня спочатку відправили у відпустку, а після звільнили із займаної посади.

 

Випускниця названої школи прийшла на сесію, бо хоче, аби саме цей директор очолював навчальний заклад, тому що бачила зміни у зв’язку з реформуванням школи.

 

«Я хочу відстояти нашого директора, тому що зараз у ній навчається мій брат. І я хочу, щоб він закінчив її саме з цим директором. Я сама навчалася в цій школі і бачила зміни, які він вніс. На мою думку, звільнення відбулося з політичних причин», - розповіла випускниця.

 

Представники батьківського комітету розповіли про досягнення 3-ї школи. А міський голова Полтави Олександр Мамай присоромив їх, що втягли дітей в маніпуляції, привівши на протест.

 

«Вам оце не соромно влаштовувати таке? Навіщо дітей потрібно було зранку зривати? Нехай ідуть займаються своїми справами», - прокоментував Мамай.

 

Натомість депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота запропонував створити депутатську комісію, яка б займалася вирішенням питання стосовно 3-ї школи, і відпустити дітей.

 

«Давайте створимо депутатську комісію, до якої б входили депутати міської ради, представники батьківського комітету. Бо інакше питання не вирішиться», - зазначив Шамота.

Детальніше у відео.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}