Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтавській обласній раді збільшили апарат


16

У Полтавській обласній раді затвердили реформування виконавчого апарату

 

Під час третього засідання Полтавської обласної ради депутати проголосували за рішення «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради».

На брифінгу після засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пояснив: реформування апарату - його ініціатива у відповідь на запит депутатів ради на підвищення якості обслуговування їх роботи.

- У основі реформування роботи апарату - не збільшення чисельності працівників, а оптимізація його роботи. Ми впроваджуємо 2 додаткові відділи — інвестиційної діяльності і з питань земельних відносин та надрокористування. У першому відділі будуть працювати фахівці з інвестування, збирати, обробляти статистичну інформацію, а також працюватимуть із міжнародними грантовими організаціями. Другий відділ працюватиме над питаннями найгострішими сьогодні соціальними питаннями - надання погоджень на розробку родовищ, земельні питання. Однією з особливостей відділу стануть експертні висновки, які допоможуть депутатам розібратись у тому чи іншому питанні, - пояснив голова обласної ради.

Виконавчий апарат Полтавщини, за співвідношенням чисельності населення, чисельності депутатського корпусу, - найменший серед обласних рад України - 37 працівників. Тому було ухвалено збільшити кількість працівників до 53-ти, на їхні зарплати та інші оргвитрати піде близько 800 тис. грн.


Прес-служба Полтавської облради
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}