Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Назвали найбільших полтавських боржників (ВІДЕО)


13


Із 40-ка підприємств Полтавської області, що не виплатили (станом на 6.06.2016 року) працівникам заробітну плату на суму в 33 млн 218 тис. грн, найбільше завинили ТОВ «Гадячсир» та ТОВ «Техмолпром».


Про це на сьогоднішній апаратній нараді в Полтавській ОДА розповів начальник управління держпраці у Полтавській області Сергій Щербак.


«Загальна сума заборгованості розділяється навпіл між економічно активними і підприємствами-банкрутами. ТОВ «Гадячсир» і ТОВ «Техмолпром» є основними боржниками з виплати заробітної плати», - сказав Щербак.


Що робити з підприємствами, які не працюють і мають заборгованість із заробітних плат, працівник обласної держпраці не знає, однак сподівається на співпрацю із правоохоронними органами.
«Після кожної перевірки «Гадячсир» і «Техмолпром» акти і копії ми направляємо до правоохоронних органів для приєднання їх до кримінальних справ. Також з кожним виїздом на Полтавський завод «Хіммаш» наш інспектор отримує недопуск. Ми двічі вже звертались до поліції, але на жаль, поки що, все так і залишається», - зазначив начальник управління. Також розповів, що справи щодо заборгованності до суду доходять, проте деякі керівники відбуваються лише усним попередженням, хоча справи ідентичні:

 

«Взагалі було видано 24 приписа керівникам підконтрольних підприємств за грубе порушення вимог законодавства про працю. На керівників порушників було складено та передано до суду 21 протокол про адміністративні правопорушення. Судами винесено 18 рішень, і ми ці протоколи по 41-й статті направляємо до суду.
Із 18 рішень, які були винесені судами, лише 12 керівників було притягнуто до відповідальності. На жаль, деякі судді обмежуються усним попередженням, хоч і порушення ідентичні. За невиконання вимог державного інспектора праці, з початку року накладено штрафних санкцій на суму 11,7 тис. грн. Ще до правоохоронних органів передано 6 матеріалів перевірок для притягнення керівників до кримінальної відповідальності».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}