Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці прохають припинити висаджувати дерева-алергени через загострення захворюваності


13

Полтавці хочуть, аби влада припинила висаджувати рослини та дерева, які можуть спричинити сезонні захворювання - алергію або бронхіальну астму.

 

Відповідна петиція розміщена на сайті Полтавської міської ради. Звернення розмістили 8 червня. З того часу за неї проголосували 18 осіб. Ініціатор звернення - Мар'єнко Ігор Анатолійович.

 

"Прохання до міської влади звернути увагу на проблеми населення-алергіків та припинити висаджувати рослини та дерева-алергени( в першу чергу берези та тополі). На даний час до 25% населення (особливо дитячого) страждають на сезонну алергію та бронхіальну астму, тож питання є дуже актуальним та потребує відповідального підходу влади міста та області", - йдеться у тексті петиції.

 

Для того, щоб депутати розглянули звернення, потрібно 250 голосів.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}