Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Голова Комітету ВР розповів, що шлях від Горішніх Плавнів до Святомиколаївська не такий вже і швидкий


10


Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, нардеп Сергій Власенко, який сьогодні перебуває з робочою поїздкою у Полтаві, прокоментував вчорашні громадські слухання, які проходили у Горішніх Плавнях(колишній Комсомольськ).

 
Нагадаємо, вчора у Горішніх плавнях відбулись громадські слухання, де 70% жителів проголосували за нову назву – Святомиколаївськ.


«Поза межами декомунізації, будь-який населений пункт має право змінити назву, але для цього необхідно пройти встановленні законом процедури - провести відповідні громадські слухання, отримати відповідне рішення міської ради, яке підтримає районна рада та все це, щоб було підтримано рішенням облради. Якщо цей шлях буде пройдено і до Кабміну дійдуть відповідні документи – рішення на комітеті буде прийнято максимально швидко. А як воно буде внесене в сесійну залу ВР – це питання варто задати голові ВР України Володимиру Парубію. Не завжди рішення нашого комітету швидко потрапляє до сесійної зали ВР України», - розповів Власенко.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}