Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Жителі Горішніх Плавнів обрали нову назву міста


09

Після того, як 19 травня Верховна Рада проголосувала за перейменування в рамках закону про декомунізацію міста Комсомольськ на Полтавщині в Горішні Плавні, значна частина жителів була обурена новою назвою, а соцмережі "вибухнули" фотожабами.

 

Навколо нової назви міста точилися дискусії. Однак мешканці таки визначилися в місті з якою назвою хочуть жити. У теперішніх Горішніх Плавнях вчора, 8 червня, відбулись громадські слухання, де 70% жителів проголосували за нову назву - Святомиколаївськ, повідомляє Світанок Полтавщини.

 

На сайті Комсомольської міської ради є електронна петиція про обрання нової назви міста - Святомиколаївськ. "Верховна Рада України прийняла рішення про перейменування міста Комсомольськ на Горішні Плавні, не враховуючи думку та інтереси громади. Пропоную для розгляду на громадських слуханнях нову назву міста – Святомиколаївськ. Вважаю, що запропонована назва буде відображати наше національне та духовне коріння", - звертається до громади ініціатор петиції Ірина Ковеко. На даний момент трибає збір підписів, однак за петицію вже віддали 303 голосів зі 175 необхідних. 

 

Вибрана жителями нова назва міста стане офіційною, якщо його схвалить Верховна Рада. Однак до цього назва маэ пройти експертизу на відповідність історико-географічному контексту.

 

Нагадаємо, на сайті Президента України з'явилася електронна петиція про перенесення столиці з Києва у Горішні Плавні, на прес-конференції Петро Порошенко прокоментував нову назву Комсомольська,  а мешканці міста обурилися жартом Президента.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}