Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Поліція викрила інтернет-шахрая з Полтави


08


20-річний непрацюючий полтавець розмістивши фейкову інформацію продажу велосипеду, «погорів на покупцеві» - спіймали працівники поліції.


Як повідомили в ГУ НП у Полтавській області чоловік, нібито, продавав велосипед за ціну, значно нижчу, ніж у інших продавців. Фотографію велосипеду він просто знайшов в Інтернеті.

 

Оголошенням зацікавилась 34-річна мешканка м. Запоріжжя. Вона перевела йому на банківську картку більше 1500 грн, але товар так і не отримала. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась до поліції.


В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські відділення поліції № 2 викрили шахрая.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство за допомогою електронно-обчислювальної техніки).

Теги: шахрай
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}