Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавці прохають створити пішохідний перехід, щоб уникнути аварій на дорозі


06

Петицію про створення нового пішохідного переходу на Першотравневому проспекті у Полтаві розмістили на сайті Полтавської міської ради.

 

Автор петиції - Коростельова Анна Олександрівна.

 

"Прохання підтримати петицію стосовно створення пішохідного переходу через вулицю Першотравнева, 13а до Полтавського коледжу ім. Ярослава Мудрого. Переходу там з незрозумілих причин немає, зате він є в 250 метрах. Існуючим пішохідним переходом користуються тільки тому, що жителі Полтави та студенти ВНЗ Полтавського інституту економіки і права і Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка не мають змоги перейти дорогу в потрібному їм місці через великий потік транспортних засобів і не врегульоване перехрестя. Прошу підтримати петицію. Створення пішохідного переходу дозволить уникати аварійних ситуацій на дорозі та економити час", - йдеться в тексті петиції.

 

За петицію поки що ніхто не проголосував, хоча опублікована вона 30 травня. Для того, щоб депутати розглянули петицію, потрібно, щоб за неї віддали 250 голосів.

 

Нагадаємо, днями на одному з найбільших перехресть Полтави від самого ранку не працювали світлофори.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}