Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Хто стане керівником КП «Полтававодоканал»


03


23 травня розпорядженням Полтавської ОДА звільнили гендиректора КП «Полтававодоканал» Олега Кретовича. Причина – закінчення трудового контракту. Наразі тимчасово виконує обов’язки керівника головний інженер цього підприємства.

 

 Облдержадміністрація подала кандидатом на цю посаду Олександра Єгорова, першого заступника фінансового директора підприємства, який після початку військового конфлікту на Сході країни, переїхав з Луганська до Запоріжжя (там займав керуючі посади), а вже з рік тому прибув до Полтави.


Журналісти «ВПолтаві» поцікавились у голови Полтавської облради Олександра Біленького, чому не продовжили контракт Кретовичу, на що той відповів - все залежить від профільної комісії:


«Контракт ми не продовжили відповідно звернення депутатського корпусу та громади. Це питання ми винесли на робочу групу та профільну комісію, яка зробить свій висновок і відповідно до цього будуть кадрові рішення», - сказав голова облради.

Також наголосив, що очільник «Полтававодоканалу» обиратиметься на конкурсній основі.

Сам конкурс очікувати варто після того, як депутати приймуть положення про його проведення (питання внесене було на останнє сесійне засідання в Полтавській облраді, проте до нього депутати не дійшли).


З приводу відсутності профільної освіти у Єгорова, Біленький відповів:


«Всі чомусь збуджуються з приводу Єгорова…. Є подання на Єгорова від ОДА, але відповідно до статуту виконує обов’язки інша людина (головний інженер цього підприємства)…. Якщо комісія визначить Єгорова, то буде Єгоров, якщо іншого – буде інший. Все залежить від комісії. Підтримаю будь-якого кандидата, якого затвердить комісія», - зазначив Біленький.

 

Начальник відділу перспективного розвитку та інвестицій КП «Полтававодоканал» Євген Забишний розповів, що Полтавською ОДА було запропоновано лише одну кандидатуру на посаду гендиректора - Олександра Єгорова.


«Сьогодні казати, що Кретовича відсторонили і не допустять - ми ще не маємо такої інформації. Крапку ніхто не ставив. Буде оголошений конкурс, і всі охочі зможуть взяти участь у ньому».


Сам кандидат Олександр Єгоров заяввив про готовність брати участь у майбутньому конкурсі на заміщення посади генерального директора КП «Полтававодоканал»:


«Зараз на підприємстві не все нормально. На сьогоднішній момент не вистачає, мабуть, управління. Є кадровий голод в числі інженерно-технічних працівників», - зазначив Єгоров, проте, що робитиме для покращення ситуації говорити не хоче, запевняє, що час все покаже: «Плани залишаються планами. Поки їх не запровадили -  говорити про це поки не хочу».

Журналісти "ВПолтаві" спробували запитати думку тепер уже екс-очільника "Полтававодоканалу" Олега Кретовича щодо його подальших намірів - однак на телефонні дзвінки поки він не відповів.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}