Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві вчили захищати життя, майно та бізнес (ФОТО)


02
02
02
02
02
02
02

 

Безпека життя, майна та бізнесу – найактуальніші пункти у системі цінностей практично кожної людини. Як захистити себе, свої близьких, вберегти своє житло та майно від злочинних посягань? Сьогодні ці питання обговорювали у Полтавському інституті бізнесу на круглому столі «Алгоритми охорони життєдіяльності» організованому за ініціативи Управління поліції охорони в Полтавській області та декана соціально-технічних наук та управління Полтавського інституту бізнесу Анни Фастівець.

Заступник командира батальйону поліції охорони УПО в Полтавській області, підполковник Ігор Іванюк  розповів студентам, майбутнім фахівцям з менеджменту безпеки бізнесу та інших спеціальностей, як пильність, відповідальність і серйозне ставлення до власної безпеки може убезпечити їх від неприємних ситуацій; накреслив зрозумілі алгоритми дій у небезпечних ситуаціях; дав чіткі рекомендації щодо захисту осель і майна під час відпусток, подорожей тощо.

«Прості дії можуть в буквальному сенсі врятувати вас від значних проблем, - сказав присутнім пан підполковник, - закривайте всі замки, поставте другі двері, не залишайте оселю відкритою, навіть якщо виходите на хвилинку, зачиняйте вікна і майте дружні стосунки із сусідами».

Студенти з цікавістю слухали розповідь про реальні злочини, активно задавали питання. Ну і звичайно фото на пам'ять: майбутні фахівці у галузі безпеки бізнесу поряд з сучасними професіоналами.

Теги: семінар
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}