Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Інтернет вибухнув фотожабами на перетворення Комсомольська на Горішні Плавні (фото)


26

 

Днями, 19 травня, в Україні в числі інших населених пунктів перейменували Комсомольськ. У зв'язку з декомунізацією тепер місто називається Горішні Плавні.


Українці в соцмережах розбилися на два "табори" - супротивників і прихильників перейменування.

 

Противники перейменування міста нарікають на те, що нова назва, на їхню думку, звучить "по-селянськи". Прихильники декомунізації впевнені - назва Горішні Плавні завдяки колоритності допоможе місту розвинути туризм на Дніпрі.


Як зазначає користувач Facebook Сергій Штуканов, Горішні Плавні вже стали мемом тижня в українському сегменті мережі, повідомляє segodnya.uа.
Нагадаємо, в Україні перейменували цілий ряд населених пунктів, назви яких містили комуністичну пропаганду. У числі перейменованих виявилися також Дніпропетровськ і Дніпродзержинськ - тепер Дніпро і Кам'янське. На них також з'явились фотожаби

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}