Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві вшанували Симона Петлюру


Сьогодні полтавці вшанували пам’ять видатного політичного діяча Симона Петлюри. Про це повідомляє УНН-Центр.

Так, близько півсотні полтавців прийшли з квітами під стіни Полтавської державної аграрної академії, де розміщена меморіальна дошка видатному діячеві.

Перед присутніми виступив очільник Полтавського обласного осередку "Просвіта" Микола Кульчинський, який зачитав лист Симона Петлюри з приводу важливості становлення та розвитку України, її культури, традицій тощо. Всі небайдужі мали змогу висловитися, багато хто проводив аналогії з часом діяльності С.Петлюри і подіями в Україні в умовах сьогодення. Читали на заході й улюблені вірші діяча.

"Звичайно, питання встановлення пам'ятника видатному українцю має неабияку актуальність в умовах сьогодення. Симон Петлюра − це культова особистість в історії України, і ми зробимо все, щоб був зведений пам’ятник цьому діячеві. З пам'ятником Івану Мазепі ми працювали протягом 10 років. Тут же маємо надію, що встигмено зробити все років за три", − зауважив М.Кульчинський.

Довідка: Симон Петлюра − український державний, військовий та політичний діяч, публіцист, літературний і театральний критик. Організатор українських збройних сил. Член Генерального секретаріату Української Центральної Ради (від 28 червня − 31 грудня 1917) на посаді Генерального секретаря з військових справ. Головний отаман військ УНР (з листопада 1918). Голова Директорії УНР (9 травня 1919 − 10 листопада 1920).

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}