Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

PГолова Новосанжарської райради від ВО «Батьківщина» Геннадій Супрун: "Ми маємо працювати для людей, а не лише виконувати рішення Уряду, які не враховують потреби жителів місцевих громад»


23

На сесії Новосанжарської районної ради, за активної участі представників територіальних громад району в особі селищного та сільських голів, розглядалося питання про закриття пологового відділення районної лікарні, яке зумовлено прийняттям Постанови Кабінету Міністрів від 25 листопада 2015 р. № 1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення». Депутати фракції ВО «Батьківщина» виступили категорично проти та не підтримали рішення «Про звернення адміністрації Новосанжарської центральної районної лікарні щодо закриття пологового відділення». Вони впевнені, що прийняття такого рішення потребує широкого публічного обговорення серед населення. Людей не цікавлять цифри та проценти, які пропонуються Кабінетом Міністрів. Натомість їх турбує доступність медицини, завдяки якій можна отримати своєчасну, професійну медичну допомогу і не за 30-50 км, а за місцем проживання. З метою недопущення погіршення якості медичного обслуговування депутати фракції, за підтримки очільників місцевих територіальних громад, звернулися до депутатів обласної ради з проханням прийняти звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати постанови, які передбачають скорочення стаціонарних лікарняних ліжок, що в результаті призводить до вимушеного закриття стаціонарних підрозділів медичних закладів первинного та вторинного рівня. «Ми маємо працювати для людей, і нашим найважливішим завданням вважаємо знайти фінансові резерви та залишити діючими усі лікарні та школи в нашому районі», - зазначив голова Новосанжарської районної ради, член партії ВО «Батьківщина» Геннадій Супрун.

 

Прес-служба ВО"Батьківщина"

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}