Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Грузинський фахівець приїхав на Полтавщину впроваджувати онлайн-продажі


17
17
17
17


Експерт ГО «Фонд інновацій та розвитку - Україна» Лаша Антадзе приїхав із Грузії до Полтави для того, щоб презентувати нову систему «E-Auction 3.0» - децентралізований електронний аукціон нової генерації, за допомогою якого стануть можливими онлайн-продажі, або передача в оренду держмайна.


«Аналогів такої реформи немає в Грузії, бо вона там не потрібна… Перед цим 23 березня ми підписали Меморандум з Адміністрацією Президента, Київською та Одеською ОДА, Фондом держмайна (вони хотіли протестувати її). Також ми активно працюємо з земельним кадастром», - зазначив Лаша Антадзе.


Наразі продати, або здати в оренду державне чи комунальне майно на електронному аукціоні неможливо. Поки існує система електронних аукціонів «СЕТАМ», яка дає змогу реалізувати лише майно, яке знаходиться під арештом.


««E-Auction 3.0» працює максимально незалежно та відкрито. Установа, яка бажає продати, або передати в оренду майно формує лот, де вказує ключові показники: стартову вартість, технічні показники, дату з часом аукціону та крок торгів. Наступним кроком - лот автоматично потрапляє у систему «Блокчейн», яка з’єднує між собою усі підключені майданчики», - пояснив експерт фонду.


Представники влади Полтавщини впевненні, що провадження цієї системи, це ще один крок у боротьбі з корупцією.
«Це не перший досвід і на сьогодні ми вже маємо низку результатів впровадження прозорих систем закупівлі – система «PROZORRO»», - зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький.


На сьогоднішній зустрічі Біленький разом з експертом фонду підписали Меморандум про розвиток та інплементацію системи децентралізованих онлайн-аукціонів в державних галузях на муніципальних та центральних рівнях між полтавською облрадою та ГО «Фонд інновацій та розвитку - Україна».


«Запрацювати система може не раніше ніж через місяць, бо ще залишається чимало юридичних питань», - зазначив Антадзе.

 

Під час презентації системи «E-Auction 3.0» експерт ГО «Полтавська платформа» Олексій Сердюков розповів про переваги та значення впровадження проекту в області (див. ВІДЕО)

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}