Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Полтавській міськраді, виявляється, є ліфт, але про це не знають навіть деякі депутати (ФОТО,ВІДЕО)


06
06
06
06


Будівля Полтавської міськради вже не перший рік, як облаштована ліфтом, який призначений для маломобільних груп населення. Проте знають про ці зручності далеко не всі. Користуються ліфтом лише деякі інваліди-візочники, а багато з відвідувачів адмінбудівлі чи то похилого віку, чи то мами з маленькими дітьми на візках (яким важко підійматися на високі сходи) навіть не здогадуються, що можна це зробити більш комфортно. Депутат міської ради від "Свободи" Юліан Матвійчук лише сьогодні дізнався про наявність ліфової кабіни, яка працює. Допомогла йому це зробити акція «Дві години на колесах», присвячена Міжнародному Дню боротьби за права людей з інвалідністю, під час якої депутат спробував на собі, як це пересуватися Полтавою на інвалідному візкові.
"Я не знав про ліфт. Тепер буду сприяти, щоб було більше інформації про це", - сказав Юліан Матвійчук.

Начальник служби 1580 управління з питань надзвичайних ситуацій Полтави та депутат Октябрської в м. Полтаві ради від "Рідного міста" Станіслав Зубан теж лише недавно дізнався про наявність ліфта:

«Я працюю в міськвиконкомі вже рік, проте про цей ліфт я дізнався лише кілька тижнів тому. Я думаю, треба установити більше наглядності, щоб люди бачили. Адже  центральні сходи для багатьох справді є випробуванням".


Наталя Очкань
Теги: ліфт
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}