Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Розмальовані писанки з Полтави прикрашають Софійську площу у Києві (ФОТО)


05

На VI Всеукраїнському фестивалі писанок, що нині проходить у Києві, в рамках арт-перфомансу "Авторська писанка", який налічує 374 пасхальних яйця з усієї України, знаходяться і кілька писанок, розмальованих майстрами з Полтави.

 

Зокрема, активно долучилися до створення великих писанок і студенти факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка. Серед полтавських учасників стала Ірина Масась, студентка групи ТД-52. Протягом двох тижнів вона розписувала писанку висотою 70 см в авторському стилі, йдеться в соцмережі.

Ще дві студентки цього ж факультету створили свою авторську писанку. Юлія Холодна та Ольга Павлик, студентки групи ОМ-25, під керівництвом викладача кафедри образотворчого мистецтва О.Перепелиці створили писанку у жовтогарячих тонах, повідомляє прес-служба університету.

Після презентації 374-ох писанок у Києві вони подорожуватимуть з організаторами за межами України з метою популяризації культури та мистецтва нашої держави. Всеукраїнський фестиваль писанок на Софійській площі триває з 24 квітня і завершиться 9 травня.

 

Фото siniykit.kiev.ua

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}