Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщині жінку покусала «собака Сталіна»


21

У Миргороді на 48-річну жінку по вулиці Чумацькій напав і покусав собака. Зі слів очевидців – собака породи «російський чорний тер’єр.

 

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.

 

48-річну містянку з численними укусами рани лівого плеча до приймального відділення Миргородської центральної лікарні доправила карета «швидкої медичної допомоги».

 

Зі слів потерпілої великий собака чорного окрасу напав на неї ззаду зненацька, вкусив і забіг до одного з приватних домогосподарств.

В медичному закладі жінці надали невідкладну допомогу та відпустили додому з подальшим амбулаторним лікуванням.

 

Дана подія внесена до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Миргородського відділу поліції.

За порушення правил тримання собаки, на її власника чекає покарання за частиною 2 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від трьох до п‘яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини.

 

Чорний російський тер'єр - радянська порода сторожових собак. Неофіційна назва тварини «собака Сталіна» надана через те, що спочатку чорних тер'єрів використовували для охорони ГУЛАГів та в'язниць на півночіСРСР.

 

Нагадаємо, собака не випускав два дні з хати, а також у Полтаві "собака Сталіна" танцював фристайл.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}