Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PРуслан Богдан: Яценюк став першим прем'єром, якого українці відправили у відставку


14
Уряд, який очолював Арсеній Яценюк, став найнепрофесійним та найантисоціальним за всю історію української державності. За два роки "недолугого управління" Яценюка ВВП України з березня 2014 року по квітень 2016 року жахливо зменшився на 63% з 183 до 80 млрд. долларів. Той рівень інфляції, який залишив прем'єр у спадок, просто вражає, оскільки у 2014 році ціни виросли відразу на 25%, а у 2015 році вже на 43%. Також саме "за правління" Яценюка курс був збільшений у 2,6 рази, зі стабільних 9,5 грн. до майже 26 грн. станом на сьогодні. Але цинічно та безсоромно, так само як із офшорними скандалами Порошенка, відразу після офіційної заяви щодо відставки, "відбілювати та облагороджувати" Яценюка кинулися безліч "технологів" та "журналістів", намагаючись переконати усіх нас, що кращого прем'єра просто бути не могло, і всі українці ще будуть "дякувати і просити його повернутися". Безсумнівно, що Яценюк був зухвалим провайдером корупційних схем та безвідмовною обслугою українських олігархів. Він далеко не "герой", який пішов у відставку, а очільник найбільшого корупційного беззаконня, якого вигнали українці. Адже не варто забувати, що майже всі обласні ради на своїх сесіях прийняли рішення про недовіру прем'єру з вимогою термінової відставки. Депутати Полтавської обласної ради ще у грудні місяці на другій сесії висловили недовіру тогочасному Уряду та прийняли Звернення до Верховної Ради України щодо відставки Прем’єр-міністра України. У подальшому не виключено, що недолугу та невігласну соціально-економічну "політику", яку проводив Яценюк можна буде визнати геноцидом українського народу. Взагалі, усе, що відбувалося у кулуарах українського політикуму, заслуговує жорсткої та безапеляційної критики. Цинічно скуплені голоси і таке формування "псевдокоаліції", у майбутньому приречене на провальну невдачу. Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді ще раз підтвердило, що у парламенті закріпилося правління олігархічних кланів. Адже з демократичних фракцій за Гройсмана проголосувало лише 206 депутатів із 226 необхідних. Збереження сьогоднішнього статусу-кво призведе лише до поглиблення політичної кризи, а як наслідок, ще більшого економічного занепаду України. ВО "Батьківщина" утрималася від голосування за нового прем'єр-міністра та залишається у демократичній та проєвропейській опозиції.
 
Прес-служба ВО"Батьківщина"
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}