Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Лише 48% полтавців пишаються своїм містом


13

Гордість за свою малу батьківщину відчуває менше половини жителів Полтави.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного центром IRI на замовлення Канади, йдеться на "ЕнергоЛайф". Дослідження проходило у ряді міст України, і згідно з його результатами, найбільш патріотичні настрої продемонстрували львів’яни, вінничани та одесити.

 

 

 

 

Дані опитування свідчить, що тільки в шести українських містах переважна більшість жителів (понад 70%) беззаперечно задоволені малою Батьківщиною. Полтава, на жаль, у список лідерів не ввійшла. Вона опинилася лише на 19 позиції, адже тільки 48% жителів дали ствердну відповідь на питання, чи пишаються вони своїм містом. Ще 38% сказали, що частково, 11% відповіли, що «не дуже», і ще 2% дали категорично негативну відповідь.

Найбільш оптимістично налаштовані щодо рідного міста виявилися мешканці Львова, Вінниці, Одеси, Харкова, Івано-Франківська і Тернополя. А от найменше патріотів малої Батьківщини виявилося у Маріуполі, Кіровограді і Хмельницькому (33% , 35% і 35% відповідно). Всього в опитуванні взяли участь жителі 24 міст України.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}