Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Учні молодших класів на полтавському кладовищі шукали цукерки, а натомість побили пам’ятники


12


На Миргородщині двоє учнів початкової сільської школи, 8-ми та 9-ти років, після навчання пішли на місцевий цвинтар шукати цукерки, а коли їх там не знайшли - почали перекидати лампатки, бити поминальний посуд та кидати камінням по пам’ятникам. У наслідок чого пошкодили близько 10 пам’ятників та надгробків, повідомили у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.


Про бешкетників в поліцію повідомила 65-річна жінка, що проживала неподалік.
Дана подія в Миргородському відділі поліції внесена до Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.


«Тепер батькам школярів доведеться відшкодувати потерпілим завдані збитки. З малолітніми та їх батьками проведено профілактично-роз`яснювальну бесіду з приводу недопущення вчинення подібних ситуацій в подальшому. Наразі вирішується питання про притягнення батьків обох правопорушників до адміністративної відповідальності за н,», - розповів начальник Миргородського відділу поліції Василь Овчаренко.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}