Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У «Приватбанку» прокоментували, чому полтавські банкомати дали збій


08

Декілька днів поспіль частина вкладників банківської структури у Полтаві та інших містах країни не могли зняти кошти з банкоматів.

 

За словами полтавців, проблеми розпочалися ще 5 квітня. Клієнти банку не могли отримати доступ до своїх коштів, оскільки ні банкомати, ні платіжні термінали не працювали.

 

«Причина – масштабний технічний збій у системі. Жодної політики тут немає, повністю відновити нормальну роботу банкоматної мережі мають найближчим часом», - розповіла журналісту «ВПолтаві.info» керівник прес-служби ПриватБанку в Полтаві Тетяна Веселкова.

 

Керівник IT-напрямку банку Дмитро Дубілет підтвердив дану інформацію.

 

«Ми змогли побороти глобальний збій, який у нас тривав понеділок - вівторок. Це дійсно так, але, на жаль, частина клієнтів все ще стикаються з проблемами. Такий збій у нас чи не вперше в історії, і я практично впевнений, що найближчі 5 років не повториться».

 

Нагадаємо, нещодавно Полтава залишилася без філії чергового банку.


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}