Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Соцпрацівники доставлятимуть ліки для хворих на туберкульоз по-європейському - електровелосипедами


07

Така система доставки ліків хворим вже впроваджується у 8-ми містах області: Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Пирятині, Лубнах, Гадячі, Комсомольську та Кобеляках фахівцями БО «Світло надії» та обласним протитуберкульозним диспансером.

 

Повідомили у прес-службі "Світло надії".

 

«Лікування МРТБ( авт.: мультирезистентну форму туберкульозу) - не швидкий процес, він триває до 20 місяців. Тому важлива злагоджена робота мультидисциплінарної команди, яка, зокрема, контролюватиме систематичний прийом ліків пацієнтами», - пояснює Володимир Печериця, головний лікар Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

 

У Полтаві, Миргороді та Кременчуці зосереджена найбільша кількість хворих на МРТБ, які знаходяться на амбулаторній фазі лікування. Тому на 4 електровелосипедах соціальні працівники цих міст доставлятимуть ліки для хворих.

 

Тепер, щоб доставити медикаменти, вони витрачатимуть набагато менше часу. «Електровелосипеди дуже зручні, особливо в теплу пору року. До того ж економічні та легкі в управлінні. Вони  посилять роботу протитуберкульозної служби», - зазначив директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

 

Ідея використовувати електровелосипеди запозичена із європейських міст. Благодійники сподіваються - незабаром таких засобів пересування стане набагато більше.

 

«Електровелосипеди - той інструмент, який дозволить оперативно допомагати клієнтам. Таку ідею ми запозичили у Європи і ось нам вдалося реалізувати її в Полтавській області. Незабаром електровелосипедів з’явиться ще більше. Наша основна мета – посилити роботу фтизіатричної служби та сприяти зниженню кількості відривів від лікування МРТБ», -розповів виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко. 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}