Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

ПАТ «АвтоКрАЗ» у першому кварталі не вдалося виконати заплановане


05


У березні ПАТ «АвтоКрАЗ» виробило товарної продукції майже на 79 млн грн. Темп зростання до лютого склав 139,4%. Минулого місяця на головному конвеєрі підприємства виготовлено 46 автомобілів, проти 30 в лютому. У загальному обсязі вироблених в березні машин бортові склали 69%, шасі - 24%, тягачі - 7%. При цьому 61% від загальної кількості виготовлених автомобілів призначений для внутрішнього ринку, решта продукції - на експорт.

У першому кварталі поточного року ПАТ «АвтоКрАЗ» вироблено 140 автомобілів, з яких більша частина, 63%, - це замовлення за зовнішньоекономічними контрактами. Крім автомобілів, підприємством у січні-березні було вироблено п’ять одиниць причіпної техніки, минулого року таку продукцію у першому кварталі КрАЗ не виготовляв.

З початку року підприємству вдалося наростити обсяг виробництва запасних частин, який майже на 20% перевищив аналогічний результат першого кварталу минулого року. Крім цього майже на 30%, в порівнянні з минулим роком, за аналізований період зросла до 6,3 млн грн виробництво лиття і склало 630 тонн.

З низки незалежних від заводу причин, серед яких затримки поставок імпортних комплектуючих і форс-мажорні обставини у замовників, заводу в першому кварталі не вдалося виконати заплановане. Але «КрАЗ» планує надолужити згаяне в наступних місяцях, забезпечивши виконання запланованих показників року. При цьому, не дивлячись на складну економічну та політичну ситуацію, КрАЗ намір, як і раніше, виконувати всі взяті на себе соцзобов'язання, розвивати розпочаті соцпроекти, модернізацію обладнання та удосконалення технологічних процесів. Триватимуть роботи по новій техніці, зниження різних видів невиробничих витрат, якості продукції, що випускається, повідомили в прес-службі ПАТ «АвтоКрАЗ».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}