Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Розповіли, як "прижився" полтавський дизель-поїзд на Львівщині (ВІДЕО)


29


Підбили перші підсумки роботи виготовленого на Полтавщині (КВБЗ) дизель-поїзда, який курсує Львівщиною.
ДПКр2 — пасажирський дизель-поїзд розробки КВБЗ. Потяг представлений 16 квітня 2014.
Створення дизель-поїзда розпочалося внаслідок перемоги в тендері, який оголосив Казахстан.

На вимогу замовника вперше в історії СНД КВБЗ створив транспорт, який працює при температурі зовнішнього повітря від +50 до −50 градусів.

Маска головного вагону містить «краш-систему», яка у разі лобового зіткнення потягів приймає на себе основну силу удару, що не тільки дозволяє врятувати життя машиністу, а й не дає вагонам ставати дибки, налазити один на одного, як буває при катастрофах. Крім того, подовжена обтічна форма голови поїзда зменшує опір повітря при русі складу на великій швидкості.

У салонах приміського дизель-поїзда передбачені зручні крісла для пасажирів, а також — місця для людей з особливими потребами, є для них і спеціально обладнаний туалет. Потяг оснащений підйомним пристроєм — металевим майданчиком-підйомником, для інвалідних колясок, для доставки ​​прямо в салон.

Потяг обладнаний герметичними міжвагонними переходами, а автоматичні системи клімат-контролю дозволяють підтримувати всередині поїзда комфортні для людини умови незалежно від погоди зовні. Такі ж умови і в кабіні машиністів, яка виконана у відповідності з міжнародними вимогами до міжрегіональних поїздів.

Незважаючи на те, що поїзд призначений для приміських перевезень, при необхідності може працювати і на міжрегіональних маршрутах.


Дизель-поїзд КВБЗ в першій половині 2014 року проходив цикл випробувань. Станом на вересень 2015 року перебуває в регулярній експлуатації на Львівській залізниці.
Це перший вітчизняний дізель-поїзд високого комфорту. З 13 грудня склад цього потягу здійснює маршрути Львівщиною.
В інтернеті з'явилось відео, коли підбивають перші підсумки роботи полтавського транспорту на дорогах Львівщини, Чернівців, Івано-Франківщини.
Зокрема, якщо поїзд ДПКр2 показав експлуатацію добре на відрізку зі Львова до Чернівців (курсує з 5 жовтня та має заселеності 60-70%), то
маршрут "Львів-Івано-Франківськ" - не дуже популярний. В середньому - 20% пасажирів. Це затратно. Тож з 1 квітня будуть просити, аби його відмінили.
Обговорення див. на відео.

Теги: КВБЗ
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}