Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавські "гуру весільного бізнесу" відкрили сезон виставкою (ФОТО)


28

 

Цими вихідними у Полтаві відбулась щорічна виставка весільних товарів та послуг. Сотні майбутніх молодят завітали на неї, щоб обрати собі на весілля координаторів, фотографів, відеографів, декораторів, флористів, ведучих, ресторани та розваги.


Протягом двох днів охочі могли сфотографуватись у спеціально відведених фотозонах, скуштувати смачні тістечка та закуски, отримати професійний мейкап, а також стати учасниками  розіграшу сертифікатів від організаторів виставки – кожен вхідний квиток брав участь у вікторині. Молоді отримували знижки на послуги професіоналів весільного бізнесу та подарунки. Також учасників та гостей протягом двох днів розважали ведучі, музиканти, акробати, міми й інші.


«Цьогоріч учасників помітно менше та і самих відвідувачів, у порівнянні із минулим роком, теж. Проте сезон відкрито, і ми впевненні, що все буде добре», - стверджували учасники.

Пропонуємо переглянути фото. 

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}