Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Собака не випускав людей два дні з хати


18

У Комсомольську дільничний офіцер поліції ледь вгамував величезного безпритульного собаку, через якого господарі два дні боялися виходити на подвір’я.

До поліції Комсомольська звернувся 29-річний мешканець с. Дмитрівка. Чоловік повідомив, що на його власному подвір’ї оселився величезний пес, через якого його сім’я боїться виходити вже другий день з власного дому.

Самостійно видворити пса господарям не вдалося.
На допомогу сельчанам виїхав дільничний офіцер майор поліції Руслан Клінчук, який на місці події вирішив залучити до даної події представників комунальної служби м.Комсомольська з відлову безпритульних собак.

Спільними зусиллями «рятувальникам» вдалося впіймати пса, якому була зроблена ін’єкція зі снодійним. Сплячого пса було доставлено до притулку для обездолених собак, повідомляє prozoro.info.

Теги: собака
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}