Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Під Кобеляками є кладовище, де після війни поховали півтисячі німців (ФОТО)


18

У селі Ліщинівка, що  неподалік райцентру Кобеляки на Полтвщині, є кладовище, де поховано більше 520 німецьких військовополонених.

 

Після завершення активний бойових дій у СРСР праця німецьких військовополонених використовувалася у сільському господарстві, а також у відновленні заводів та інших підприємств.

 

У 1947 році німцям дозволили повернутися додому, але на практиці це живим зміг зробити лише кожний третій.

До наших часів у містах країни можна зустріти безліч кладовищ, на яких поховані німецькі військовополонені. Одне з таких знаходиться у селі Ліщинівка Кобеляцького району.

 

Більше про це у коментарі виданню «Ехо» розповіла уповноважена за партнерство між німецьким містом Зінгер та українськими Кобеляками Кармен Шайде.

 

«Торкаючись нашого гіркого минулого, не можу не підняти тему про німецьке кладовище в селі Ліщинівка, де сплять вічним сном понад 520 колишніх німецьких військовополонених. Ми в Зінгені проти того, щоб їх останки були перенесені і перепоховані в Харкові (місцеве збірне німецьке кладовище є одним є найбільших у країні – прим. автора)».

 

До вашої уваги фоторепортаж із архівів Олега Дубини.

 

Нагадаємо, кладовище Полтави лякає подекуди непролазними хащами

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}