Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські пожежники врятували жінку від самогубства


06


Вчорашньої ночі, близько опівночі, повертаючись із ліквідації пожежі, полтавські рятувальники помітили молоду жінку, яка стояла за огорожею мосту «Половки-Браїлки». Як виявилось, вона хотіла звести рахунки з життям, але після довгих розмов пожежникам все ж таки вдалось її відмовити.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук начальник відділу роботи із ЗМІ ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко.


«Сьогодні від наших бійців почула таку історію.
Учора ввечері бойовий караул аварійно-рятувальної частини м. Полтава повертався із ліквідації пожежі. Близько 24:00 вони проїжджали по мосту Половки-Браїлки. На мосту стояла молода жінка. Наші хлопці звернули увагу на те, що вона перелізла через огородження мосту і дивилася вниз. Бійці зупинилися і почали говорити із жінкою. Виявилося що вона перебувала у складному емоційному стані і намагалася звести рахунки із життям. Рятувальники довго говорили з нею, заспокоювали після чого допомогли їй перелізти назад через поручні і підвезли на площу Зигіна. Жінка не сказала ні як її звати ні точну адресу проживання. Але вона подякувала хлопцям за допомогу в скрутну хвилину», - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, випадки зведення рахунків з власним життям стають дедалі частіші. Днями з балкону 7-го поверху випала 39-річна полтавка, залишивши 2 малолітніх дітей. В той же день повісилась 40-річна полтавська медсестра.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}