Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Найбільший український банк ПриватБанк розпочав приймання карток з безконтактною технологією Visa payWave


З початку лютого 2016 року ПриватБанк пропонує споживачам нову можливість безконтактної оплати покупок за картками Visa payWave в мережі POS-терміналів банку. Як повідомили в банку, найближчим часом ПриватБанк також планує почати випуск платіжних карток з безконтактною технологією Visa payWave.

 

«П’ять років тому ПриватБанк першим в Україні почав установку обладнання для проведення безконтактних платежів, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Сьогодні ми відкриваємо в нашій мережі приймання оплати за технологією payWave платіжної системи Visa, а це означає що в українців буде ще більше можливостей оплачувати безконтактно».

 

Тепер українці зможуть зручно та безпечно оплачувати картками Visa payWave у понад 64 тисячах терміналів ПриватБанку, встановлених у торгово-сервісних підприємствах по всій Україні, включаючи найбільші торговельні мережі «Сільпо», «АТБ», МЕТRО, автозаправки ANP тощо.

 

Технологія Visa payWave дозволяє здійснювати платежі одним рухом у всіх торгових точках, обладнаних безконтактними зчитувальними пристроями. При цьому картку не потрібно «прокатувати» або вставляти в платіжний термінал, а можна піднести до безконтактного зчитувача навіть не виймаючи з гаманця.

 

Безконтактна технологія Visa payWave відповідає високим стандартам безпеки Visa завдяки наявності зашифрованого коду, що передається разом з інформацією про платіж і унікальний для кожної транзакції. Технологія Visa payWave забезпечує функціональну сумісність карток і платіжних терміналів по всьому світі. Сьогодні картками Visa payWave можна легко та швидко оплачувати покупки в більше ніж 4,8 млн торгових точок по всьому світу, банками випущено 242 млн карт payWave в 68 країнах по всьому світу, дані за станом на вересень 2015 згідно з звітами банків-учасників платіжної системи Visa.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}