Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Сьогодні сотні людей занурились у Ворсклу (ФОТО, ВІДЕО)


19


Сьогодні на перший Центральний міський пляж Полтави прийшло з 5-ть сотень полтавців на святкування Водохреща. Сотні із них занурились в воду.


Працівники ДСНС Полтавщини, які забезпечували порядок та безпеку на місці купання зазначили, що цьогоріч бажаючих зануритись в ополонку більше, ніж минулого року.


Полтавців перед освяченням води розважали театралізованим шоу із виступом колядників. Також трохи поворожили на суджених незаміжнім жінкам.


Після шоу владика Федір освятив воду і полтавці, які не встигли пірнути до цього, пішли до ополонки. Міський голова Полтави Олександр Мамай також сьогодні відвідав Центральний пляж міста. Каже, що вже 27 років моржує і сьогодні, не дивлячись на те, що має велику родину, прийшов сам: «Купаємось я і мій син старший, але він сьогодні занурювався вдома у басейні».


Фотоогляд та емоції полтавців на відео пропонуємо переглянути нижче.

 

 

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}