Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У полтавських тролейбусах не відкривають пандуси, бо вони попримерзали


04
04
04
04
04
04


Інвалідові-візочнику сьогодні у Полтаві ніхто не вікинув пандус у тролейбусі "Кільцевий", хоча такий установлений в транспортному засобі. Чоловікові довелося просити, щоб спочатку спустили візок, а потім допомогли вибратися з громадського транспорту йому. Жодних дій допомоги при цьому людині з інвалідністю не спостерігалось ні з боку водія, ні  кондуктора.
На запитання: "Чому так?", -  кондуктор відповів просто та байдуже -  "Пандус примерз".
Жуналісти "ВПолтаві.Інфо" обговорили ситуацію із заступником голови обласного комітету доступності Іриною Твердохліб.

"У тролейбусах повинно бути обслуговування пасажирів належне - зокрема і тих, які з інвалідністю. Якщо в автобусах водій не може кидати своє робоче місце (вставати і йти із-за керма), то в тролейбусах - це дозволено. Заздалегідь варто поцікавитись, коли людина на візку планує сходити і зробити все, щоб вона не стикалася з проблемами при цьому. Однак у нас треба ще вчити і вчити людей цьому", - сказала Ірина Твердохліб.
Таким наполегливим навчанням і займається Ірина Твердохліб.
"Я їжджу громадським транспортом постійно - крім холодів. Це роблю принципово - привчаю людей, як діяти, роз'яснюю їм, спілкуюсь з кондукторами", - зазначила Ірина Твердхліб.
За її словами Полтавою наразі курсує лише один низькополий автобус зі справним пандусом.
"Коли поступили в місто такі автобуси - я зраділа, але потім ці пандуси почали швидко ламатися. Тож лишився нині один. Їх чомусь не ремонтують", - повідомила Ірина Твердохліб.
Нагадаємо, сьогодні полтавські тролейбуси змінювали маршрути.


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}