Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

За 4 місяці полтавці зібрали 900 кг батарейок


21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21

У рамках проекту «Батарейки, здавайтесь», що проводить громадська організація «ЕКОЛТАВА», полтавці зібрали 900 кг зіпсованих батарейок за 4 місяці.

 

Проект існує вже близько року. Минулого разу зібрали 800 кг батарейок. Про це журналістам «ВПолтаві.Info» розповів куратор громадської організації «ЕКОЛТАВА» Максим Макуха. Також він акцентував увагу на тому, що 1 батарейка (12г) може забруднити до 400 літрів води: «Кожен бажаючий може порахувати, скільки шкідливих речовин вже не потрапить до грунту».

Окрім цього, активіст закликає всіх охочих долучатись до проектів на сайті ekoltava.org, або у групах інтернет-мережі та стати волонтерами. Ще на цих ресурсах кожен бажаючий зможе знайти мапу Полтави, на якій відмічені пункти прийому батарейок та вторсировини.


Світлана Бондарева
Теги: Еколтава
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}