Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві прижились новорічні київські іграшки


17
17
17
17
17
17
17


На ринках Полтави вже з’явились новорічні ялинкові прикраси. У продажу є минулорічні й нові. Одна з цьогорічних новинок – фігуристі іграшки, які до Полтави привезли з Києва і коштують на прилавках полтавських ринків від 40-50 грн за штуку. На них чимало полтавців звертають увагу. Такі іграшки були в популярні з середини 20-го століття. Останні ж роки більше віддавали перевагу різнобарвним кулям. Нині ж знову повертається мода на фігурні новорічні прикраси.


Про ціни на ялинкові прикраси цікавились журналісти «ВПолтаві.Info». Так іграшки можна знайти різні, від пластмасових маленьких за 2 грн штучка і до скляних за 60-80 грн. Дощик – від двох гривень. Гірлянди від 20 грн і вище. Також до Полтави привезли і різноманітної форми гірлянди – від сердечко до квіточок.


Нагадаємо, в цьому році мода на ялинки зроблені своїми руками з дотриманням вінтажності.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}