Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Відома телеведуча з Полтавщини починала свій трудовий шлях з продавця у кіоску


15
15Ведуча проекту «Факти. Інформаційний випуск» Інна Шевченко розповіла про свій трудовий шлях та життєві принципи:

"Я норовлива та незалежна людина з дитинства. Завжди роблю те, що хочу, і настирливо домагаюся своєї мети. Звичайно, у мене є рамки дозволеного, я ніколи не піду по головах - не обману і не зраджу. Все має бути за законами всесвітньої справедливості і за заповідями Божими. Порушую правила тільки штучно створені людськими комплексами і ментальною обмеженістю. Я завжди вірила в те, що будь-яка людина може домогтися мрії - головне не здаватися і наполегливо йти вперед, міліметр за міліметром. Багато людей, на жаль, не вірять у свої сили, можливості і удачу, і задовольняються мінімальними досягненнями - все життя працюють на низькооплачуваній нецікавій роботі, нарікають на лиху долю і проклинають багатих та успішних, виправдовуючи їх заслуги сумнівним минулим або мажорним походженням. Я ніколи так не думала. І хоч починала я трудовий шлях з абсолютно простих професій - продавець у кіоску, помічник бухгалтера, приватний підприємець на ринку в Полтаві - завжди прагнула до більшого. У підсумку, без зв'язків і багатих батьків кинулася у вир з головою - змінила навчання в Академії за спеціальністю «бухгалтер» на творчість і вступила до КІМУ на факультет «режисури». Мій художній керівник Чубасов Вадим Львович, унікальний педагог, відкрив у мені артистичні здібності. До речі, він не був у захваті, коли дізнався, що я пішла у ведучі - бачив у мені режисерський потенціал, і дуже рекомендував присвятити себе цій професії... Я обіцяла, і знаю, що обов'язково покажу себе, коли прийде час. Ну, а моя кар'єра ведучої почалася все в тому ж КІМУ - там я вперше спробувала працювати в кадрі. Потім була диктором і редактором новин на радіо «Рокс». Але я не звикла стояти на місці, і відправилася штурмувати нові вершини - рвалася на телебачення і розсилала резюме на вакансії ведучих. Цілий рік я кожен день моніторила пропозиції про роботу і одного разу мені пощастило – взяли ведучою розважальної програми, яка запускалася на ТРК «Київ». Директор каналу побачив мене в записі, і чомусь вирішив, що я підходжу для ведення новин... Там я пропрацювала роки зо два, потім пішла вище. А через деякий час мені запропонували стати ведучою головного випуску новин «Факти» на ICTV. Несподівано звільнилося місце, і редактор зупинився на моїй кандидатурі. Словесний портрет Народилася майбутня ведуча 6 вересня в Полтаві. У 2002 році вступила до КІМУ на факультет кіно-телемистецтва Життєве кредо: Стукайте! І вам відчинять! Три пункти щастя: здоров'я і благополуччя моє і моїх близьких, улюблена робота і подорожі! Захоплення: любить море, теплий клімат, гладіолуси, сир з пліснявою, червоне вино, живопис імпресіоністів, попкорн з сиром у кінотеатрі, шопінг в інтернеті, тварин. Полюбляє подорожі, море, теплий клімат, гладіолуси, сир з пліснявою, живопис (імпресіоністів), серіал «Секс і місто», свою професію і телебачення загалом", -  зі сторінки fakty.ictv.ua .

Народилася майбутня ведуча 6 вересня в Полтаві. У 2002 році вступила до КІМУ на факультет кіно-телемистецтва Життєве кредо: Стукайте! І вам відчинять! Три пункти щастя: здоров'я і благополуччя моє і моїх близьких, улюблена робота і подорожі! Захоплення: любить море, теплий клімат, гладіолуси, сир з пліснявою, червоне вино, живопис імпресіоністів, попкорн з сиром у кінотеатрі, шопінг в інтернеті, тварин.   Полюбляє подорожі, море, теплий клімат, гладіолуси, сир з пліснявою, живопис (імпресіоністів), серіал «Секс і місто», свою професію і телебачення загалом.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}