Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавський декоратор розповіла, які ялинки модні цьогоріч


15


Традиційні новорічні ялинки та сосни поступово відходять у минуле, а популярності набирає креативність у створенні новорічних дерев і свят загалом. Модним у цьому році є стиль вінтаж.

Про це журналістам «ВПолтаві.Info» розповіла полтавський декоратор та флорист Світлана Воропаєва.


Які новорічні ялинки у моді цьогоріч?
Нестандартно-креативні. Виготовити їх можна з будь-яких підручних матеріалів. У цьому році використовують для створення ялинок березове гілля, книжки, подушки, тканини тощо. Все залежить від вашої фантазії.


А як же запах хвої, до якого всі звикли з дитинства?
Це не проблема. Ближче до Нового року купіть декілька живих ялинкових гілок і додайте їх у декор. Також не забудьте про мандарини.


Що цікавого можна виготовити із гілок ялинки?
З них можна виготовити різдвяні вінки, прикрасити підсвічники, додати до серветок на святковий стіл. Також можна використовувати гілки з берези прикрашені хвоєю, як елементи декору будинку.


Які новорічні ялинкові прикраси підійдуть таким ялинкам?
Це можуть бути шишки з різних хвойних дерев, горіхи, мандарини, печиво, прикраси, що виготовленні власноруч. Долучайте до виготовлення прикрас і створення новорічної атмосфери дітей, бо це їхнє свято. Нехай вони беруть участь у створенні своєї мрії. Сміливо давайте їм голку, нитку, фетр, якщо вік дозволяє - хай вони самі зроблять іграшку і розмістять її, де захочеться.


Які ще елементи декору можна використати, щоб підкреслити вінтажність?
Використання мережива - в’язані дзвіночки, сніжинки, гірлянди.


Що ще цікавого можете порадити полтавцям для використанні у декорі?
Можете виготовити прикраси зі звичайного апельсину. Ріжете його частинками (скибками) і кладете на батарею на декілька днів, щоб засох. У вас вийдуть гарні прикраси-цукати, якими можна прикрасити дім чи з’їсти. А зі шкірки цитрусу можна вирізати зірочки, квіточки тощо і просушити під пресом (щоб не закрутились) – побачите, будуть гарні прикраси.


Від чого варто відмовитись у декорі цьогоріч?
Від штучної хвої.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}