Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві зафіксували інформаційну атаку на банк


17

Фінансисти розповіли про ситуацію з найбільшою комерційною установою у нашій країні - «Приватбанком», а також про те, як у Полтаві та інших регіонах країни його «атакують».

 

Про це повідомляє finance.ua.

 

За словами фахівців, банку у найближчий час не загрожує виведення з ринку, однак цей прогноз лише до весни. У той же час є інформація, що його активно атакують інформаційно.

 

«Найширшого розповсюдження така атака мала на сході країни, свідчать дані обговорень теми банку у соціальних мережах. За даними Привата, в першу чергу це стосується Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська та Полтави», - розповіли журналісти.


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}